NUK E PRISNIM! Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi martohen në të njëjtën ditë – AlpeGossip
NUK E PRISNIM! Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi martohen në të njëjtën ditë

NUK E PRISNIM! Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi martohen në të njëjtën ditë

Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi janë padyshim dy vajza me shumë influencë në Shqipëri dhe ndër më të komentuarat në media. Sidomos jeta e tyre private ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Armina prej vitesh tashmë është me Shkëlzen Berishën ndërsa Jonida me Romeo Veshajn.

Dy fashionistet janë mikesha shumë të ngushta prandaj kanë vendosur që edhe martesën ta bëjnë në të njëjtën ditë.

Ka qenë Jonida ajo ka që ka postuar një video ku tregon se për ditën e tyre të rëndësishme kanë zgjedhur të njëjtën unazë martese. “Ne po martohemi”, shkruan Jonida krah videos.