FYTYRA SKANDAL DHE MAKE UP I DËSHTUAR/ Këngëtares shqiptare i del situata jashtë kontrollit… (FOTO) – AlpeGossip
FYTYRA SKANDAL DHE MAKE UP I DËSHTUAR/ Këngëtares shqiptare i del situata jashtë kontrollit… (FOTO)

FYTYRA SKANDAL DHE MAKE UP I DËSHTUAR/ Këngëtares shqiptare i del situata jashtë kontrollit… (FOTO)

Të kuruara deri në detaje më minimale, të kujdesshme në make-up dhe në realizimin e fotove, por duket se ka raste kur edhe vajzave më seksi të showbizz-it i del situata nga kontrolli duke dështuar.

Rina Balaj është e njohur nga shumë admirues të botës së showbizz-it si një nga reperet më seksi, por me siguri kur të shikoni foton e mëposhtme nuk do të jeni dhe kaq mbështetës të zjarrtë të këtij mendimi.

Një moment i kapur në profil dhe duke se make-up i fytyrës së Rinës ka dështuar duke nxjerrë në pah puçrrat dhe gropat në fytyrën e reperes.

Jo gjithmonë perfeksioni arrihet! Në disa raste kur kërkon më të mirën edhe mund të dështosh..