MOZZIK TREGON ANËN E TIJ HUMANE/ Ndihmon familjen në vështirësi financiare (FOTO) – AlpeGossip
MOZZIK TREGON ANËN E TIJ HUMANE/ Ndihmon familjen në vështirësi financiare (FOTO)

MOZZIK TREGON ANËN E TIJ HUMANE/ Ndihmon familjen në vështirësi financiare (FOTO)

Mozzik sapo ka arritur në vendin e lindjes, bëri një veprim për tu duartrokitur.

Reperi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës ka treguar se vizitoi një familje në kushte jo të mira financiare.

“Vizitova Familjën Miftari në Talinovc të Ferizajit ! !
Nuk po e zgjas shumë vetëm di t’iu them Zoti mos i’u provoftë me skamje 🙏🏻❤”, ka shkruar reperi mbi fotografi.

Ai nuk preferoi të tregonte nëse u kishte ndihmuar në ndonjë mënyrë atyre, por përmes fotografisë la të kuptohet që ai kishte bërë një veprim të tillë dhe të njëjtën gjë e kërkon edhe nga ata që kanë mundësi ta ndihmojnë këtë familje.