MATERIAL SHKËLQYES DHE NGJYRA TË NDEZURA/ VIP-et shqiptare janë fiksuar pas këtyre pantallonave (FOTO) – AlpeGossip
MATERIAL SHKËLQYES DHE NGJYRA TË NDEZURA/ VIP-et shqiptare janë fiksuar pas këtyre pantallonave (FOTO)

MATERIAL SHKËLQYES DHE NGJYRA TË NDEZURA/ VIP-et shqiptare janë fiksuar pas këtyre pantallonave (FOTO)

Një trendi i ri ka mahnitur vajzat e famshme të ekranit dhe nuk kanë nguruar ta bëjnë pjesë të garderobës apo Instagramit të tyre.

Bëhet fjalë për pantallonat me shkëlqim të cilat janë në ngjyra të ndezura e që tërheqin mjaft vëmendje.Lori Hoxha e Kejvina Kthjella i kanë preferuar në ngjyrën rozë, Kiara Tito në të verdhë e Armela Hyseni në vishnje.

Përveç kësaj, ato janë lehtësisht të kombinueshme dhe mund të vishen si në mbrëmje ashtu edhe gjatë ditës me kombinimin e duhur.

Kejvina Kthjella

View this post on Instagram

💓

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Kiara Tito

View this post on Instagram

All my independent women where you at? ✋🏻

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Lori Hoxha

Armela Hyseni

View this post on Instagram

this a big body benz please don’t crash

A post shared by ᴀ ʀ ᴍ ᴇ ʟ ᴀ (@armela_official) on

/AlpeNews.al