“Bam”, këngëtarin shqiptarë e “tromaksin” në gjumë! Ja se për kë bëhet fjalë…(FOTO) – AlpeGossip
“Bam”, këngëtarin shqiptarë e “tromaksin” në gjumë! Ja se për kë bëhet fjalë…(FOTO)

“Bam”, këngëtarin shqiptarë e “tromaksin” në gjumë! Ja se për kë bëhet fjalë…(FOTO)

Shakatë dhe momentet funny në botën e showbizz-it nuk kanë munguar kurrë dhe sidomos kur kemi të bëjmë me kolegë të mirë së sferën e muzikës.

Por ka dhe nga ato shaka që të tromaksin duke marrë parasysh rrethanat e ngjarjes.

Një ngjarje të tillë e ka treguar edhe reperi Stresi teksa ka publikuar një video në Instagram.

Miku i tij Flor Bana shfaqet duke fjetur ndërsa Stresi mesa duket mezi e ka pritur momentin që Flor Banën ta zërë gjumi dhe ka vendour ta trembi duke ja bërë: “Bam”.

Flor Bana duket paksa i “tromaksur” nga situata teksa truri i tij ka qenë ndër momente relaksi të gjumit.

Epo çtë bësh! Një Bad Boy si Stresi mesa duket edhe gjumin nuk të lë ta bësh rehat.

1me1 @flor.bana pot prisja met zen gjumi

A post shared by Stresi👇🔥 GTA 🔥 (@stresi) on