“FANSJA E ÇMENDUR”/ Modelja “sakrifikon burrin” për ta takuar Ramadan Krasniqin (VIDEO) – AlpeGossip
“FANSJA E ÇMENDUR”/ Modelja “sakrifikon burrin” për ta takuar Ramadan Krasniqin (VIDEO)

“FANSJA E ÇMENDUR”/ Modelja “sakrifikon burrin” për ta takuar Ramadan Krasniqin (VIDEO)

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë është Ramadan Krasniqi-Dani.
Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk e ka kursyer Ramadan Krasniqin më pyetje, gjithashtu nuk munguan edhe befasi në emision.

Një modele për ta takuar Danin ka lenë burrin.