PUBLIKOI HIT-IN E RI/ Kënga e Vin velit po bën namin – AlpeGossip
PUBLIKOI HIT-IN E RI/ Kënga e Vin velit po bën namin

PUBLIKOI HIT-IN E RI/ Kënga e Vin velit po bën namin

Dj i njohur Vin Veli ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re që vjen në bashkëpunim me këngëtaren dhe tekstshkruesen Lorè. Kënga mban titullin “Tonight” dhe është një super hit që të ngelet në mendje sapo e dëgjon.

Kënga është shumë ritmike ndërsa Lorè me zërin e saj melodioz këndon në anglisht dhe në shqip.

“Tonight” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetëm komente pozitive që përgëzojnë dy artistët për punën e shkëlqyer. Këngën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.