“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh për Elvana Gjatën, kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh për Elvana Gjatën, kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh për Elvana Gjatën, kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Elvana Gjata e cila ka postuar një foto me bikini dhe duke u heshur. Ajo ka marrë 85,695 like e ndjekur nga 

1.5 M followersa. Nuk mynd të lëm pa përmendur faktin që këngëtara nuk ka qën shumë aktive këto kohët e fu dit me postime.

Më pas vjen Xhensila Myrtezaj me 31,144 like.

Kejvina Kthjella me 30,290 like.

 Nevina Shtylla me 22,780 like. 

Dhe në fund Klea Huta me 21,268like.