Oriola Marashi “ndez” rrjetin me këtë foto SEKSI, shihni si tallet Ermal Mamaqi (FOTO) - AlpeGossip
Oriola Marashi “ndez” rrjetin me këtë foto SEKSI, shihni si tallet Ermal Mamaqi (FOTO)

Oriola Marashi “ndez” rrjetin me këtë foto SEKSI, shihni si tallet Ermal Mamaqi (FOTO)

Oriola Marashi është padiskutim modelja më seksi e momentit dhe fama e saj po rritet goxha dita-ditës. Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “Hot” dhe detyrimisht nuk mund të anashkalohen pa u komentuar. Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet elegante, e veshur me një fustan të gjatë.
Fustani i gjatë i hapur te pjesa e gjoksit dhe këmbët, bëri që ajo të “ndezë” rrjetin me këtë imazh.

“Faleminderit shum bashkepunetoreve me te mire shqipetare prej te cileve u duka kshu…”, shkroi ajo, por siç duket sipas Ermal Mamaqit, modelja seksi nuk ka përdorur fjalën e duhur në shkrimin e saj.

Bëhet fjalë për “u duka”, për të cilën Ermali ka komentuar disa emoji duke qeshur me lot. Por ky koment nuk është se i ka pëlqyer shumë Oriolës e cila ia ka kthyer me atë fytyrën si konfuze të maçokut.