Pasi u bë nënë për herë të tretë, Kim Kardashian zbulon dhuratën që i bëri ky shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Pasi u bë nënë për herë të tretë, Kim Kardashian zbulon dhuratën që i bëri ky shqiptar (FOTO)

Pasi u bë nënë për herë të tretë, Kim Kardashian zbulon dhuratën që i bëri ky shqiptar (FOTO)

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të tretë nga një nënë surrogate dhe të gjithë ishin kuriozë të dinë emrin e vogëlushës që iu shtua familjes Kardashian. Pas shumë aludimesh më në fund Kim dhe Kanye West zbuluan se vogëlushja do të quhet Chicago.

Menjëherë pasi lajmi mori dhenë, Kim postoi në instastory dhuratat që mori nga familjarët e saj. E duke qenë se ai është një ndër njerëzit më të afërt të familjes, nuk mund të mos i bënte një dhuratë yllit botëror. Bëhet fjalë për grimierin e Kim, shqiptarin Mario i cili i ka dhuruar asaj një buqetë të madhe me lule të bukura dhe këtë e ka zbuluar bashkëshortja e Kanye West në instastory.