SYTË ZEMRA/ Arbana ndan momentin më romantik krah Eduartit – AlpeGossip
SYTË ZEMRA/ Arbana ndan momentin më romantik krah Eduartit

SYTË ZEMRA/ Arbana ndan momentin më romantik krah Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë padyshim në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut shqiptar. Së fundmi ato ndodhen me pushime në Toskana të Italisë, nga ku nuk i kanë kursyer postimet e shumta.

Arbana ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë romantike krah partnerit. Ajo është mbështetur në shpatullën e tij, teksa të dy shohin perëndimin e diellit.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të një djali të quajtur Diell, portretin e të cilit nuk e ka zbuluar ende.