BABA PËR HERË TË DYTË/ Patris Berisha pozon me vogëlushin Zen (FOTO) – AlpeGossip
BABA PËR HERË TË DYTË/ Patris Berisha pozon me vogëlushin Zen (FOTO)

BABA PËR HERË TË DYTË/ Patris Berisha pozon me vogëlushin Zen (FOTO)

Pak muaj më parë, Tuna dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Zen.

Vetëm së fundmi, Patrisi ka publikuar në rrjete sociale foton më të ëmbël pranë të birit.

Ai shihet me Zenin në krahë dhe në sy bie ngjashmëria e madhe mes tyre, pasi i vogli është një kopje e të atit. Po ju si mendoni?