“IA VLEJTI PËR…”/ Lori Hoxha tregon arsyen pse është larguar nga çdo gjë (FOTO) – AlpeGossip
“IA VLEJTI PËR…”/ Lori Hoxha tregon arsyen pse është larguar nga çdo gjë (FOTO)

“IA VLEJTI PËR…”/ Lori Hoxha tregon arsyen pse është larguar nga çdo gjë (FOTO)

Lori Hoxha ka treguar së fundmi se është shumë e lumtur dhe në paqe.

Por për të arritur deri këtu i është dashur të heqë dorë nga shumë gjëra, ose të paktën kështu ka lënë të kuptohet me postimin e saj të fundit në Instagram.

Fashionistja e njohur ka publikuar dy foto, ku shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe në super formë mbi një jaht.

Krahas fotos ajo shkruan se për paqen që ka në këto momente ia vlen çdo gjë nga e cila është larguar.

“Gjithçka që lash pas ia vlejti për paqen që kam tani” shkroi Lori.