E MBANI MEND ZHAKUN? Kastro Zizo zbulon çfarë ka ndodhur me të (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND ZHAKUN? Kastro Zizo zbulon çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

E MBANI MEND ZHAKUN? Kastro Zizo zbulon çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtarja, emri i vërtet i të cilës është Inida Gjata prej vitesh është larguar nga ekrani.

I ftuar sot në “BE Coffee” Kastro Zizo ka treguar se flet shpeshherë me Zhakun, pavarësisht sherrit të tyre të bujshëm në vitin 2013.

Zhaku tashmë është martuar dhe jeton në Berlin me partnerin e saj.

 

Gjatë emisionit “BE Coffee”, Kastro u shpreh se Zhaku mund të bënte shumë më shumë për këtë vend por zgjodhi të largohej.