Publikojnë foto tunduese… Cilën do zgjidhnit Enin apo Gretën… (FOTO) – AlpeGossip
Publikojnë foto tunduese… Cilën do zgjidhnit Enin apo Gretën… (FOTO)

Publikojnë foto tunduese… Cilën do zgjidhnit Enin apo Gretën… (FOTO)

Ato janë dy nga motrat këngëtare,ndër më të preferuararat e publikut shqiptar.
Ato janë sa të ndryshme po aq edhe tërheqëse. Greta dhe Eni Koçi kanë treguar në media se janë karaktere krejt të kundërta dhe kjo duket ne gjithçka që bëjnë.

Njëra bjonde e tjetra brune, Eni më ekspresive dhe Greta më e qetë. Diferenca vihet re dhe në muzika që ato bëjnë. Por ndër të tjera ato kanë dhe një ndryshim tjetër.

Greta është shfaqur e veshur me një fustan të kuq dhe duket e hijshëm dhe ka veshuar këtë si një nga ngjyrat e saj më të preferuara.

Ndërsa nga ana tjetër, Eni e veshur në blu ka treguar se nga ajo ngjyrë nuk do të lodhej asnjëherë. Për ju cila është më tërheqësja…?