PËRFLITET SE DO KANDIDOJË ME PS-NË NË KUKËS/ Aktorja e ‘Portokalli’ godet me mesazhin e saj: S’ka gjë që s’mund të arrij… – AlpeGossip
PËRFLITET SE DO KANDIDOJË ME PS-NË NË KUKËS/ Aktorja e ‘Portokalli’ godet me mesazhin e saj: S’ka gjë që s’mund të arrij…

PËRFLITET SE DO KANDIDOJË ME PS-NË NË KUKËS/ Aktorja e ‘Portokalli’ godet me mesazhin e saj: S’ka gjë që s’mund të arrij…

Aktorja Arjola Demiri, është përfolur se do të kandidojë me PS në qarkun e Kukësit.

Së fundmi ajo ka përcjellë një mesazh në rrjete sociale në të cilin shkruan se është një grua e fortë dhe se nuk ka gjë që nuk mund ta arrijë.

“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë.

Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola.