Jeni kuriozë të dini si do të duket Angelina Jolie në “Maleficent II”? “Princeshë Aurora” sapo e zbuloi (FOTO) – AlpeGossip
Jeni kuriozë të dini si do të duket Angelina Jolie në “Maleficent II”? “Princeshë Aurora” sapo e zbuloi (FOTO)

Jeni kuriozë të dini si do të duket Angelina Jolie në “Maleficent II”? “Princeshë Aurora” sapo e zbuloi (FOTO)

Xhirimet për filmin e preferuar të fëmijëve dhe të rriturve “Maleficent II” kanë filluar zyrtarisht dhe yjet e tij Angelina Jolie dhe Elle Fanning tashmë na kanë prezantuar me skenat e para.

Fanning, e cila luan rolin e Princeshë Aurorës, ndau me ndjekësit e saj dy foto nga sheshxhirimi në Londër duke treguar anën qesharake të përgatitjeve me Angelina Jolie.