E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të (FOTO) – AlpeGossip
E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

E mbani mend policen që çmendi shqiptarët? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend policen bukuroshe, foto e të cilës pushtoi rrjetin. Ajo u bë e njohur nga një postim në Facebook i Erion Veliajt i cili më 8 mars i uronte ditën e tyre të gjitha femrave që i shërbejnë qytetit.
Ishte foto e Silva Muçopata që tërhoqi më shumë vëmendjen dhe portalet u pushtuan me fotot e polices më seksi që keni parë deri më sot.

Kanë kaluar muaj që kur Silva u bë e famshme në rrjet, por nuk do ta besoni kur të shihni fotot e saj të fundit pasi policja është bërë edhe më e bukur. Madje mund të ngatërrohet lehtë me një modele. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.