NUK PRITEJ/ Shihni çfarë thotë Fero për Era Istrefin: Do të isha martuar…(FOTO) – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Shihni çfarë thotë Fero për Era Istrefin: Do të isha martuar…(FOTO)

NUK PRITEJ/ Shihni çfarë thotë Fero për Era Istrefin: Do të isha martuar…(FOTO)

Era Istrefi ka arritur suksese të mëdha duke u bërë e famshme edhe jashtë territoreve shqiptare e për këtë arsye ka arritur që të jetë e pëlqyer nga shumë shqiptarë.
Me sa duket edhe reperi Fero është një nga njerëzit që e pëlqejnë shumë Erën.

Kjo pasi ditën e sotme në emisionin “Shiko kush luan” Fero u pyet se me cilën nga vajzat do të martohej dhe me cilën do të dilte për një natë.

Ai tha: Me Era Istrefin isha martu me Dhurata Doren nje natë.” Por duke bërë këtë zgjidhje ai la pa përmendur reperen e cila është bërë shumë e njohur së fundmi Tayna.

I pyetur se ç’do të bënte me Taynën, Fero tha: “Po tash ça me i bë asaj!”