50 VJETORI I WILL SMITH/ Aktori i njohur ka vendosur të festojë ditëlindjen duke bërë një çmenduri (FOTO) – AlpeGossip
50 VJETORI I WILL SMITH/ Aktori i njohur ka vendosur të festojë ditëlindjen  duke bërë një çmenduri (FOTO)

50 VJETORI I WILL SMITH/ Aktori i njohur ka vendosur të festojë ditëlindjen duke bërë një çmenduri (FOTO)

Aktori i njohur Will Smith ka vendosur të festojë ditëlindjen e 50-të, duke bërë një çmenduri.

Ylli i Hollivudit e festoi në një mënyrë tejet të veçantë ditëlindjen më 25 shtator, duke u hedhur nga helikopteri në Grand Canyon, ndërkohë që miqtë dhe familja po shihnin nga poshtë.

Will vendosi që të ndajë dhe me fansat këtë moment, duke e publikuar kështu në Youtube dhe Instagram videon e frikshme.

Aktori dhe këngëtari i njohur është tejet aktiv në rrjetet sociale ku publikon video të ndryshme, shumica nga ato komike, por kjo e fundit na ngriu zemrën.