REÇIPETA APO…? Trendi i momentit nga vajzat e ekranit shqiptar (FOTOT) – AlpeGossip
REÇIPETA APO…? Trendi i momentit nga vajzat e ekranit shqiptar (FOTOT)

REÇIPETA APO…? Trendi i momentit nga vajzat e ekranit shqiptar (FOTOT)

Kohët e fundit dhe në rrjetet sociale është parë një trend i ri në veshje nga vajzat e showbizzit shqiptar.

Shumë prej tyre janë parë duke kombinuar “crop top” si reçipeta me kostume, ose dhe me xhaketa apo triko lart.

Ky kombinim është kthyer tashmë në veshjen më “IN” të momentit për sezonin vjeshtë-dimër.

Televizioni ka qënë ai që i ka bashkuar disa vajza të showbizzit me këtë lloj stili ku vetë moderatoret apo personazhet e ftuara në programet televizive janë parë me këtë veshje, duke filluar nga Luana Vjollca, Fifi e deri tek Kida.

Të themi që ky stil shumicës prej tyre i shkon dhe suken sexy pasi dhe vetë linjat e tyre trupre janë perfekte dhe bien në sy.

Nëse juve ju pëlqen ky kombinim, Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave të showbizzit me këto veshje dhe ju lë ju të vendosni nëse do e preferonit.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.

 

No description available.