Këngëtarja shqiptare paska bërë një tatuazh dhe ne s'e paskemi parë (FOTO) - AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare paska bërë një tatuazh dhe ne s’e paskemi parë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare paska bërë një tatuazh dhe ne s’e paskemi parë (FOTO)

Sukses i madh ishte kënga e publikuar rreth një javë më parë e këngëtares Greta Koçi.

Ajo ka marrë pëlqime të shumta nga publiku dhe sot numëron afërsisht 700,000 shikime në YouTube. Megjithatë, diçka na ka shpëtuar të gjithve.

Në një postim të sotëm që Greta ka bërë në InstaStory tregoi një tatuazh të ri. Tatuazhi i saj ndodhet në pjesën e kyçit të dorës dhe mban mbishkrimin në gjuhën angleze – “Lindur për të qenë një yll.”

Kur i hodhëm një sy sërish klipit të këngës së saj “Ku Gabuam” pamë se këtë tatuazh e ka pasur që kur e ka realizuar klipin shrkuan class.

Po ju a kini vënë re tatuazhin e Gretës në klip?