FOTO E RRALLË / Ja si dukej ALKETA VEJSIU 15 vjet më parë - AlpeGossip
FOTO E RRALLË / Ja si dukej ALKETA VEJSIU 15 vjet më parë

FOTO E RRALLË / Ja si dukej ALKETA VEJSIU 15 vjet më parë

Alketa Vejsiu mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, për anën profesionale e atë personale.

Mbrëmjen e sotme Alketa është rikthyer pas në kohë duke postuar një foto të 15 viteve më parë duke shkruar një status domethënës.

“15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem”, shkruan Alketa.