ÇUNA PËRMBAHUNI/ Beatrix i kthen të pasmet kamerës dhe nuk i lë vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Beatrix i kthen të pasmet kamerës dhe nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Beatrix i kthen të pasmet kamerës dhe nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

‘Pa ndjenjë’ ishte klipi i parë kur Beatrix-in e pamë më provokuese se kurrë.

Por këngëtarja provokon herë pas here edhe në Instagram me postimet që bën. I tillë është edhe ai i fundit. Trixa këtë herë na sjell një foto të nxehtë nga Barcelona, aty ku edhe ndodhet momentalisht. E kthyer nga pasqyra dhe me të pasmet që i drejton kamerës, ajo shkruan krah fotos: Pasqyrë moj pasqyrë…’ duke e lënë imagjinatën e lirë.