Njihuni me aksesorin që do t’ju japë shkëlqimin e duhur këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me aksesorin që do t’ju japë shkëlqimin e duhur këtë verë (FOTO)

Njihuni me aksesorin që do t’ju japë shkëlqimin e duhur këtë verë (FOTO)

Prej gati dy vitesh varëset “choker” janë në modë dhe për të gjithë adhuruesit e tyre kemi një lajm të mirë. “Choker” do të jenë trend edhe në këtë sezon, por me një ndryshim, tashmë janë të bëra me kristale dhe qafa juaj do të shkëlqejë më shumë se kurrë.

“Choker crystal” janë trendi më i fundit që po përdoret nga disa prej personazheve të njohur të modës në mbarë botën, si: Gigi Hadid, Dua Lipa, Kendall Jenner, Rihanna,Emily Ratajkowski etj.