Kush është gazetarja seksi, ish mis Shqipëria që po mahnit të gjithë me pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
Kush është gazetarja seksi, ish mis Shqipëria që po mahnit të gjithë me pamjen e saj (FOTO)

Kush është gazetarja seksi, ish mis Shqipëria që po mahnit të gjithë me pamjen e saj (FOTO)

Bukuri përrallore! E tillë është gazetarja seksi dhe tejet e bukur Vilma Masha. Me foton e fundit Vilma vërtetë që të lë pa fjalë.

Edhe pse kanë kaluar disa vjet nga koha që ajo është shpallur Miss, është e sigurt se nëse Vilma do të konkurronte sërish në një konkurs bukurie, ajo do të shpallej fituese patjetër.

Ti lëmë fjalët! Shihni fotot dhe mahnituni…