DONI NJË TRUP ME FORMA DHE MUSKUJ? Ja zgjidhja që ka gjetur Arilena për t´u dukur bukur (FOTOT) – AlpeGossip
DONI NJË TRUP ME FORMA DHE MUSKUJ? Ja zgjidhja që ka gjetur Arilena për t´u dukur bukur (FOTOT)

DONI NJË TRUP ME FORMA DHE MUSKUJ? Ja zgjidhja që ka gjetur Arilena për t´u dukur bukur (FOTOT)

Arilena Ara ka treguar se krahas muzikës pasion i saj është edhe palestra, të cilën prej muajsh e ndjek me fanatizëm dhe seriozitet. Fotot që publikon gjatë stërvitjes ose jashtë saj tregojnë dukshëm rezultatet që të gjitha do të donim t’i kishim.

Mbase ju duket e pabesueshme, por disa foto të bukura si këto të Arilenës ku duket fiziku i tonifikuar, mund të luajnë rol shumë të rëndësishëm për t’iu frymëzuar që të nisni dhe ju regjimin.E vërteta është që ndryshimi fizik i një personi ndikon shumë pozitivisht tek ata që e shohin. Jo rrallë herë personat publikë ndikojnë tek fansat e tyre, ndaj ne ju sugjerojmë t’i hidhni një sy këtyre fotove./revistawho.com