DO E ADHURONI SAPO TA SHIHNI/ 7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit – AlpeGossip
DO E ADHURONI SAPO TA SHIHNI/ 7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

DO E ADHURONI SAPO TA SHIHNI/ 7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

Çdo ditë e më shumë bindeni se pavarësisht xhirove të gjata, moda kthehet sërish në bazë, gjithnjë tek klasikja. Kohët e fundit më shumë se kurrë kemi vlerësuar elementët klasikë dhe të pakohë të veshjes, hera-herës të detyruar edhe nga nevoja për të qenë praktikë.

Këtë pranverë, përveç kombinimeve bazike të cilat i shihni vazhdimisht, do të fiksoheni pas bluzës që janë fiksuar të gjithë! Asaj me vija bardh e zi! Përveçse duket e shtrenjtë, e ngrohtë dhe s’është kurrë jashtë mode, mund ta vishni në 100 mënyra. Ca ide, i gjeni më poshtë!

1. Koha po ngrohet, prandaj një palë xhinse të bardha, atlete dhe një bluzë me vija do t’ju bënin të dukeshit me shumë shije!

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

2. Xhinse të ngushta, këpucë dhe një golf/pulovër me vija. Jeni gati!

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

3. Kombinojeni me pantallona lëkure dhe mund ta vishni nga mëngjesi deri në darkë.

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

4. Paradite ju duhet një bluzë me vija, xhinse blu dhe një palë atlete.

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

4. Mos e humbisni një kombinim si ky!

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

5. Edhe nëse bluza me vija është 1-2 masa më e madhe se masa juaj, mos u shqetësoni. Një palë pantallona të gjera dhe një rrip zgjidhin gjithçka.

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

6. Bluza në dukje praktike shkon mrekullisht me pantallona serioze dhe taka klasike. Provojeni!

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

7. Pranverën mund ta nisni kështu!

7 ide kombinimesh për bluzen më të famshme të momentit

Burimi: Who What Wear