Ronela publikon klipin e ri, por Aurela Gaçe ka dy fjalë për të! – AlpeGossip
Ronela publikon klipin e ri, por Aurela Gaçe ka dy fjalë për të!

Ronela publikon klipin e ri, por Aurela Gaçe ka dy fjalë për të!

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”.
Përmes një klipi ndryshe dhe një pamje që nuk e kishim parë ndonjëherë duket se ky produksion i Hajatit është pëlqyer mjaft.

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe i ka dedikuar disa fjale mjaft të ndjera koleges së saj.

“Ajo eshte ndryshe. Vetja. Te jesh vetja ,ne fillim eshte pak veshtire jo vetem ketu…., por pastaj…emmm, pastaj te duan pikerisht pse je keshtu. Une e kam shume xhan kete vajzë,”-përfundon Aurela në rrjete sociale.