Harrojeni “DUA”, kënga e re e Encës është super hit! Mos e humbisni… (VIDEO) – AlpeGossip
Harrojeni “DUA”, kënga e re e Encës është super hit! Mos e humbisni… (VIDEO)

Harrojeni “DUA”, kënga e re e Encës është super hit! Mos e humbisni… (VIDEO)

Vetëm 2 muaj pas këngës “Dua” që theu rekord klikimesh në Youtube dhe bëri bujë për shkak të skenave të nxehta, Enca ka gati këngën e re për t’u rikthyer.

Këngëtarja ishte sot në video live në Instagram ku u premtoi fansave se do tregojë këngën e re.

Edhe pse në vetëm pak sekonda, kënga e re Encës duket se do të jetë hit këtë verë.

“Këtë vit do dalin 3, 4, 5, 6 këngë të reja, por s’dua të premtoj asgjë se planet ndonjëherë ndryshojnë kështu që vetëm prisni”, tha Enca.

Pak nga kenga e re e Ences😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on