Jona Spahiu shfaqet në PUBLIK, veshja e saj nuk ka le më DYSHIME: Ajo është… (FOTO) – AlpeGossip
Jona Spahiu shfaqet në PUBLIK, veshja e saj nuk ka le më DYSHIME: Ajo është… (FOTO)

Jona Spahiu shfaqet në PUBLIK, veshja e saj nuk ka le më DYSHIME: Ajo është… (FOTO)

Moderatorja e njohur, Jona Spahiu, vetëm para pak kohësh bëri të ditur lajmin se shumë shpejt do të martohet me të dashurin e saj, Frekli Ymerin. Por më shumë se sa lajmi i martesës, ai që bëri bujë ishte lajmi se moderatroja mund të jetë shtatzënë. Është përfolur gjithandej në media për një shtatzëni të mundshme, por Jona nuk ka folur publikisht për këtë gjë.

Por veshja që Jona ka zgjedhur në eventin Class Fashion Show, duket si një veshje e përshtatshme për një vajzë shtatzënë. Ajo kishte zgjedhur një fustan të lirshëm dhe të gjatë, ngjyrë bojëqielli me flamingo, që duket shumë praktik dhe i fsheh fare mirë format trupore. Keni ende dyshime?