E pyesin për lumturin edhe planet e martesës/ Lori Hoxha na “BEFASOI” me përgjigjet: Nuk jam e fejuar dhe…(FOTO) – AlpeGossip
E pyesin për lumturin edhe planet e martesës/ Lori Hoxha na “BEFASOI” me përgjigjet: Nuk jam e fejuar dhe…(FOTO)

E pyesin për lumturin edhe planet e martesës/ Lori Hoxha na “BEFASOI” me përgjigjet: Nuk jam e fejuar dhe…(FOTO)

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.
Jeta e saj luksoze, veshjet, imazhet janë çdoherë në fokus të mediave duke u komentuar pothuajse gjithnjë.

Lori është shumë aktive në rrjetin social Instagram duke publikuar foto nga  e përditshmja e saj.

Ditën e sotme ajo është bër pjesë  e lojës më të re të Instagramit “pyetje dhe përgjigje”

Dy nga pyetjet që fansat i kanë bërë ishin: Cila është lumturia më e madhe në jetë

dhe  detajet për planin e martesës.

Përgjigjet e Lori Hoxhës vërtetë na befasuan : Një tavolin e madhe…..