I POSTON FOTON NGA “STAR ACADEMY”/ Pa mollëza edhe buzë të holla Samanta Karavello nuk njihet – AlpeGossip
I POSTON FOTON NGA “STAR ACADEMY”/ Pa mollëza edhe buzë të holla Samanta Karavello nuk njihet

I POSTON FOTON NGA “STAR ACADEMY”/ Pa mollëza edhe buzë të holla Samanta Karavello nuk njihet

Këngëtarja Samanta Karavella po shijon suksesin e këngës së saj më të re “E Jotja” e cila ishte mjaft e suksesshme.

Samanta është këngëtarja e cila karrierën e saj e ka nisur që në moshën 10-vjeçare.

 Në këto vite ajo është rritur shumë nga ana profesionale dhe shumë nga këngët e saj janë kthyer në hite.

Por Samanta në këto vite ka ndryshuar shumë edhe përsa i përket pamjes fizike.

E pyetur nëse i është nënshtruar operacioneve plastike, këngëtarja përgjigjet: “Kam bërë operacion vetëm hundën, nuk më pëlqente ajo që kisha më parë.

Spekulimet se i jam nënshtruar shumë operacioneve plastike janë thjeshtë të tilla. Mua më pëlqen natyralja, Edhe në klipet e mia më pëlqen të dukem kështu”.

Ditën e sotme këngëtarja Orgesa Zaimi ka publikuar një foto nga show “Star academy” ku shohim Samantën me një ndryshim drastik në pmjen fizike.

Me buzë të holla edhe pa mollza me sa duket Samanta ka bërë një ndryshim shumë të madh