Në muajin e 5 të shtatzënisë, por Xhensila Myrtezaj nuk heq dorë nga kjo gjë – AlpeGossip
Në muajin e 5 të shtatzënisë, por Xhensila Myrtezaj nuk heq dorë nga kjo gjë

Në muajin e 5 të shtatzënisë, por Xhensila Myrtezaj nuk heq dorë nga kjo gjë

Vetëm pak ditë më parë, Xhensila Myrtezaj i konfirmoi më në fund lajmet se është shtatzënë duke postuar një foto të mrekullueshme me Besin ku shkruante “Kur dy bëhen tre”.

Dhe vetëm pak ditë më pas e pamë të dilte për herë të parë në ekran me barkun e rrumbullakosur, në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku zbuloi se është në pritje të një vajze.

Xhensila tanimë po tregohet edhe më aktive me postime në Instagram dhe sot na ka treguar si e ka nisur mëngjesin.

Nëse mendonit se këtë periudhë në pritje të ëmbël, këngëtaren do e shihnit të relaksuar, me disa ushqime para, e keni gabim.