Viola Spiro pranë femrave më të rëndësishme të familjes/ Ja si dukej moderatorja në fëmijërinë e saj (FOTO) – AlpeGossip
Viola Spiro pranë femrave më të rëndësishme të familjes/ Ja si dukej moderatorja në fëmijërinë e saj (FOTO)

Viola Spiro pranë femrave më të rëndësishme të familjes/ Ja si dukej moderatorja në fëmijërinë e saj (FOTO)

Personazhet e njohur herë pas here bëhen nostalgjikë dhe rikthehen pas në kohë dhe kryesisht në periudhën e fëmijërisë. Kështu ka ndodhur edhe me moderatoren Viola Spiro, e cila ka ndarë me fansat e saj foto nga koha kur ishte ende fëmijë. Ajo shfaqet krahas femrave më të rëndësishme për të dhe të treja duken shumë të lumtura.

“Treshja e ëmbël”,- shkruan Viola në përshkrimin e fotos.

Teksa krahasojmë Violën e vogël me atë që është tani, vihet re se ëmbëlsia dhe pozitiviteti që përcjell e ka ndjekur prej kohësh.