Nuk mbarojnë surprizat për ditëlindjen e Anxhela Martinit, ja cila ishte e radhës (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk mbarojnë surprizat për ditëlindjen e Anxhela Martinit, ja cila ishte e radhës (VIDEO)

Nuk mbarojnë surprizat për ditëlindjen e Anxhela Martinit, ja cila ishte e radhës (VIDEO)

Angela Martini ka festuar ditëlindje dhe surprizat si për çdo vit nuk kanë munguar për të.
Ky ishte viti i parë që Angela festonte si e martuar me të dashurin e saj prej disa vitesh, miliarderin Darkos.

Ai ishte kujdesur që e dashura e zemrës së tij të mrekullohej dhe këtë ditëlindje.

Bukuroshja shqiptare është ndjerë si princeshë në gjithë këtë mrekulli, madje ka theskuar se jeta e saj është edhe më e mirë se prej një princeshe.

Ky fakt na mbetet mëse i qartë të gjithëve tashmë.