Pa grim dhe me gjoksin jashtë: Oriola Marashi kapet MAT nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
Pa grim dhe me gjoksin jashtë: Oriola Marashi kapet MAT nga fansat (FOTO)

Pa grim dhe me gjoksin jashtë: Oriola Marashi kapet MAT nga fansat (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim në super formë dhe gjithmonë të kuruar. Por si çdo femër, ish-modelja e “Icon Agency”, kur bën “shopping” vendos të jetë shumë e thjeshtë dhe komode.

Ajo kishte vendosur ta kalonte pasditen e sotme duke blerë veshjet e koleksionit të fundit në një nga dyqanet, e ndodhura në një qendër tregtare në Tiranë.

Fotot mbërritën në redaksinë e “Iconstyle.al” nga një prej klienteve, e cila si shumë të tjerë mbetën të shokuar.

Kjo për shkak të veshjes së Oriolës, e cila kishte zgjedhur një bluzë crop-trop, që i tregonte gjinjtë.

Pa pikë grimi dhe një paraqitje “casual”, po shohim një version tjetër të Oriola Marashit dhe mund të themi që mbetet po aq e guximshme sa në rrjetet sociale.