DONI TË DUKENI THJESHTË DHE BUKUR? Ja çfarë duhet të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë para – AlpeGossip
DONI TË DUKENI THJESHTË DHE BUKUR? Ja çfarë duhet të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë para

DONI TË DUKENI THJESHTË DHE BUKUR? Ja çfarë duhet të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë para

Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit të ri që do të na duhen për muajt në vazhdim. Tregohuni të zgjuar që në fund të blerjeve të ndiheni krenarë! Kushtojini vëmendje detajeve trend të këtij viti dhe mos shpenzon rrogën në gjëra që nuk ju duhen!

Përpos gjërave bazike, janë disa elementë që do t’ju bëjnë të dukeni stil, pa zbrazur kuletat!

1. Jakat

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

2.Xhaketat me rrip në mes

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

3. Bluze/pantallona me kuadrata shumëngjyrëshe

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

4. Përdorni jelekët e trikotuar

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

5. Palltot e lëkurës

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

6.Çizmet e gjata deri tek gjuri

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

7. Mos harroni detajin e zinxhirit!

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

8. Thekët!

Ç'të blini këtë vjeshtë pa shpenzuar shumë

9. Fustanet e trikotuara pas trupit