Edhe Albit ia ka bërë? Ermal Mamaqi publikon videon gallatë dhe Klaudia Pepa na tregoi se është ashtu si çdo vajzë dëshiron – AlpeGossip
Edhe Albit ia ka bërë? Ermal Mamaqi publikon videon gallatë dhe Klaudia Pepa na tregoi se është ashtu si çdo vajzë dëshiron

Edhe Albit ia ka bërë? Ermal Mamaqi publikon videon gallatë dhe Klaudia Pepa na tregoi se është ashtu si çdo vajzë dëshiron

Ermal Mamaqi është një ndër personazhët publikë më të ndjekur në rrjetet sociale aty ku është shuam aktiv. Ai publikon shpesh foto e video nga përditshmëria e tij, profesioni, por edhe momente gazmore që bëhen virale në internet.

Së fundmi ka publikuar një video ku shfaqet një femër dhe pas saj është një mashkull që mban shumë çanta rrobash pas një shoppingu dhe shkruan si diçiturë: Do futem sa të shoh diçka tha!

Dhe neve na zuri syri komentin e Klaudia Pepës e cila etiketon të motrën dhe i thotë: “Unë” e ajo e mbështet këtë koment të saj duke e pranuar që është e vërtetë.

 

View this post on Instagram

Do futem sa te shoh dicka tha! 😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on