I shajnë këngën e re, Noizy kapet me komentuesit: “IK SE DO TË…” (FOTO) – AlpeGossip
I shajnë këngën e re, Noizy kapet me komentuesit: “IK SE DO TË…” (FOTO)

I shajnë këngën e re, Noizy kapet me komentuesit: “IK SE DO TË…” (FOTO)

Mbrëmë sapo ora shënoi 00:00 Noizy publikoi klipin e ri ‘Toto’ të cilin e kishte paralajmëruar prej disa ditësh. Por ndërkohë që pjesa më e madhe e fansave dhe ndjekësve e pëlqyen menjëherë këngën, kishte edhe nga ata që u zhgënjyen. Njëri prej tyre e shprehu mospëlqimin ndaj saj me një koment të lënë në postimin e Noizyt. Por reagimi i këtij të fundit ka qenë mjaft i qetë. Ndoshta nga euforia e suksesit të menjëhershëm të këngës, ia kthen thjeshtë: Ik se do zihemi o plak.