MARRËDHËNIA TIPIKE NË FAMILJE/ Emina Cunmulaj zihet me grushta me të vëllain (VIDEO) – AlpeGossip
MARRËDHËNIA TIPIKE NË FAMILJE/ Emina Cunmulaj zihet me grushta me të vëllain (VIDEO)

MARRËDHËNIA TIPIKE NË FAMILJE/ Emina Cunmulaj zihet me grushta me të vëllain (VIDEO)

Emina Cunmulaj ndodhet me pushime në Bahamas, e shoqëruar nga dy vogëlushet Ella dhe Mia, si dhe vëllai i saj Bekim. Mirëpo Emina rrëfeu sot se marrëdhënie e saj me villain e vogël, nuk është shumë ndryshe nga ajo që kemi ne, pasi edhe ata zihen, madje “sherri” përfundon me grushta.

My little mermaid 💛

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, Emina shfaqet duke pozuar përpara kameras, ndërkohë që në video ndërhyn edhe Bekimi. Dhe si për t’ia prishur videon të motrës, Bekimi e qëllon në ballë dhe modelja nuk ia përton fare, po e godet edhe ajo.

 

Ndërsa në videon e dytë, Emina është dedikuar të turpërojë të vëllain përpara pushuesve.

“Oj pykë, oj shalë” – e thërrët ajo, teksa Bekimi largohet nxitimthi.