Këngëtari shqiptar nostalgjik për bashkëpunimin me Alban Skënderaj, këto pamje do ju kthejnë shumë vite pas – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar nostalgjik për bashkëpunimin me Alban Skënderaj, këto pamje do ju kthejnë shumë vite pas

Këngëtari shqiptar nostalgjik për bashkëpunimin me Alban Skënderaj, këto pamje do ju kthejnë shumë vite pas

Alban Skënderaj dhe Mentor Haziri kanë qenë së bashku në “Top Fest 2”. Dyshja bashkëpunuan për këngën “Diçka” dhe arritën të rrëmbejnë çmimin e parë. Pavarësisht viteve që kalojnë kjo këngë pëlqehet shumë nga publiku dhe i ka rezistuar kohës, ashtu si edhe miqësia e dy këngëtarëve. Nëpërmjet një fotoje të publikuar nga Mentori, ai tregon se marrëdhënien me Albanin e ka ende shumë të mirë. Këngëtari ka postuar një foto të viteve më parë teksa ata janë duke pushuar në detin e Zi.

Në këto pamje Albani shfaqet me disa kilogramë më pak, ndërsa Mentori duket thuajse njësoj.