SHERR MES OLTI CURRIT DHE OLSIT/ P**ropsh homoseksual, po s’të kapa në mes të Jalës… – AlpeGossip
SHERR MES OLTI CURRIT DHE OLSIT/ P**ropsh homoseksual, po s’të kapa në mes të Jalës…

SHERR MES OLTI CURRIT DHE OLSIT/ P**ropsh homoseksual, po s’të kapa në mes të Jalës…

Ndarja mes Olsit dhe Fjorentinës ka shkaktuar një rrëmujë të vërtetë në internet. Këtë ndarje e ka komentuar edhe Olti Curri, i cili ka bërë ironi me fjalët e e Olsit.

Futbollisti nuk e ka lënë me kaq, por e ka çuar edhe më tej debatin mes tyre, duke e akuzuar opinionistin si homoseksual dhe e kërcënon se “dot ë takohen në Jalë”.

 

Disa minuta më pas Olsi ka fshirë postimin, por pjesë nga biseda mes tyre, ka ngelur…