NË NJË LIDHJE ME AKTORIN 68-VJECAR? Selena Gomez zbulon të vërtetën – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE ME AKTORIN 68-VJECAR? Selena Gomez zbulon të vërtetën

NË NJË LIDHJE ME AKTORIN 68-VJECAR? Selena Gomez zbulon të vërtetën

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Pasi u shfaqën së bashku në Festivalin e Kanës, u nxitën thashethmet se Selena dhe aktori ishin në një lidhje. E ftuar në Live With Kelly and Ryan, 26-vjeçarja foli rreth thashethemeve.

Aktorja e mohoi faktin se është në një lidhje me 68-vjeçarin. Por shtoi se nëse ai do ishte më i ri padyshim që do kishin nisur një romancë.