“DOJA TË VRISJA VETEN…”/ SHOKON me deklaratën këngëtarja e njohur (FOTOT) – AlpeGossip
“DOJA TË VRISJA VETEN…”/ SHOKON me deklaratën këngëtarja e njohur (FOTOT)

“DOJA TË VRISJA VETEN…”/ SHOKON me deklaratën këngëtarja e njohur (FOTOT)

Madonna ka treguar se një nga pengjet më të mëdha të karrierës së saj ishte refuzimi i një roli në filmin ikonik fantastikoshkencor “The Matrix”.

Mbretëresha e Popit, 63 vjeçe, e ftuar në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” për të promovuar dokumentarin e saj ‘Madame X’ rrëfeu se ajo donte të vriste veten pasi refuzoi një ofertë për të luajtur në film.

“Unë refuzova një rol në ‘The Matrix’. A mund ta besoni këtë? Doja të vrisja veten”- pranoi këngëtarja, por ajo nuk zbuloi se për se cilin rol po fliste.

Në të shkuarën ajo ka refuzuar dhe një rol në filmin “Catëoman” i cili më vonë u pranua nga Michelle Pfeiffer.

Edhe pse ajo pranoi se nuk ishte penduar për vendimin për të refuzuar rolin në dramën erotike “Showgirls”, Madonna pranon se do të rishqyrtojë përgjithmonë vendimet për të refuzuar rolet në filma.

“Është një nga filmat më të mirë të realizuar ndonjëherë. “Një pjesë e vogël e imja pendohet për atë moment në jetën time,” tha Madonna.