Trejsi Sejdinit nuk i interesojnë ‘gojët e liga’! Poston momente intime e zhveshur në shtrat vetëm me… (FOTO) – AlpeGossip
Trejsi Sejdinit nuk i interesojnë ‘gojët e liga’! Poston momente intime e zhveshur në shtrat vetëm me… (FOTO)

Trejsi Sejdinit nuk i interesojnë ‘gojët e liga’! Poston momente intime e zhveshur në shtrat vetëm me… (FOTO)

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të njohura në rrjete sociale dhe ndjekësit e saj në Instagram sa vijnë e rriten. Me mbi 65 mije ndjekes, ajo shpesh herë provokon me postimet e saj. Edhe së fundmi ka ngacmuar imagjinatën e të gjithëve me videon ku shfaqej vetëm me çarçaf.

Në postimin e saj, ajo shihet pa pikë grimi dhe duhet thënë se jo vetëm që është seksi por edhe mjaft e bukur. Vetëm me filtra snapchat-i dhe e zhveshur në shtrat, foton më poshtë e shihni vetëm këtu pasi postimi është fshirë.