“KRIMINELI SEKSI” dhe e dashura e tij/ Shkëmbejn puthje pasionate në Capri (FOTO) – AlpeGossip
“KRIMINELI SEKSI” dhe e dashura e tij/ Shkëmbejn puthje pasionate në Capri (FOTO)

“KRIMINELI SEKSI” dhe e dashura e tij/ Shkëmbejn puthje pasionate në Capri (FOTO)

Krimineli më i famshëm në botë, Jeremy Meeks shijon puthjet pasionante me partneren e tij Chloe Green, e cila është bërë nënë për herë të parë para pak javësh.

Ata kanë vendosur që këtë sezon veror ti nisin pushimet në Capri dhe janë fotografuar në një jaht luksoz.

Edhe pse ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë një fëmijë, trashëgimtarja e “Top Shop” është kujdesur për trupin dhe duket në formë të përsosur.

Të dy janë fotografuar në disa momente të bukura duke shkëmbyer puthje pasionante.