Acarohet Marina! Reagon Getoari: Dashuria është betuar, kur të më shohë do të më rrahë! – AlpeGossip
Acarohet Marina! Reagon Getoari: Dashuria është betuar, kur të më shohë do të më rrahë!

Acarohet Marina! Reagon Getoari: Dashuria është betuar, kur të më shohë do të më rrahë!

Getoari dhe Marina janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit dhe mjaft të dashur për publikun.

Pas martesës së tyre shohim se Marina është tërhequr paksa nga ekrani, por kjo nuk do të thotë që nuk është aktive në rrjetet sociale. Jemi fokusuar tek postimet në to pasi Marina dhe Getoari shprehin haptaz përkushtimin dhe dashurinë për njëri tjetrin.

Por mesa duket jo çdo gjë është kaq e paqtë sic jemi duke parë ne vërdallë në rrjet. Burime për Blitz.al rrëfejnë se Getoari është shprehur që dashuria e tij është betuar: kur ta shohë do ta rrahë!

Dilema e madhe që kemi tashmë është: Çfarë ka bërë Ghetto Geasy që paska acaruar Marinën? Epo, këtë do ta zbulojë vetë ai sot në orën 18:00.