HYRJE TË REJA NË “BB VIP/ Zbulohet emri i moderatores që do bëhet pjesë e këtij reality show – AlpeGossip
HYRJE TË REJA NË “BB VIP/ Zbulohet emri i moderatores që do bëhet pjesë e këtij reality show

HYRJE TË REJA NË “BB VIP/ Zbulohet emri i moderatores që do bëhet pjesë e këtij reality show

Pas vendimit për të shtyrë me të paktën katër javë të tjera “Big Brother Vip”, më 4 janar, do të ketë hyrje të reja në shtëpinë më të vëzhguar.

Gazeta “Express” ka zbuluar se një prej banoreve më të reja të shtëpisë së Big Brother do të jetë një nga moderatoret e njohura në Kosovë.

Bëhet fjalë për Egzona Rafuna, moderatore në televizionin publik.

Siç shkruan “Express”, dy personazhet e tjerë që do të bëhen pjesë e këtij reality shou janë sportistë.

Kujtojmë që këtë të martë, gara për të lënë shtëpinë e ‘BBV’ është mes Sarës dhe Dj Dagz!