“SHQETËSOHET” DONALDI ME BEATRIXIN/ Në shtëpinë e “BBVIP” kërkohet një test shtatzënie… – AlpeGossip
“SHQETËSOHET” DONALDI ME BEATRIXIN/ Në shtëpinë e “BBVIP” kërkohet një test shtatzënie…

“SHQETËSOHET” DONALDI ME BEATRIXIN/ Në shtëpinë e “BBVIP” kërkohet një test shtatzënie…

Një test shtatzënie ka marrë vëmendjen e banorëve të Big Brother Vip.

Beatrix i është afruar Donaldit duke i përmendur testin, e ky i fundit i konfuzuar i ka thënë se e gjen ai testin që nesër.

“Po tani ti e di atë muhabet, ku e di unë”, i ka thënë Beatrix Donaldit.
“As unë s’e di, thjesht…”, i është përgjigjur Donald.

“E humbe?”, ka qenë pyetja e radhës e Beatrix, pas së cilës kanë ardhur dhe reagimet e banorëve të tjerë, se paskan surpriza.

Ndonëse atmosfera e krijuar ishte në kuadrin e një shakaje nga dyshja, banorët janë dyshues për shkak të natës së kaluar në suitë të Donaldit me Beatrix.